Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 22-20-67; 22-23-01
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

3 МІСЯЦІ-ТАКИЙ СТРОК ДАЛИ МІСЦЕВІЙ ВЛАДІ НА ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ БЕЗБАР’ЄРНОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ В ОБЛАСТІ

Голова Сумської облдержадміністрації Микола КЛОЧКО доручив всім відповідальним структурам та керівникам на місцях у визначений термін провести ретельне обстеження об’єктів соціальної сфери, медицини, освіти, культури тощо та перевірити стан пристосування установ і приміщень до потреб людей з особливими фізичними можливостями. Зокрема на вирішення питань доступності людей з інвалідністю до об’єктів житла, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури області очільник області дав місцевій владі тримісячний термін та закликав підійти до вирішення проблеми з повною відповідальністю.

ПРОЕКТ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ С. БАРВІНКОВЕ ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури надано проект «Внесення змін до генерального плану с.Барвінкове Червоненської сільської ради Сумського району Сумської області з проектом детального планування частини території». Розробник ФОП "Резніков С.В." Головний архітектор проекту Резніков С.В.

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ «ДЕСНЯНСЬКО-СТАРОГУТЬСКИЙ» ЗА МЕЖАМИ С.СТАРА-ГУТА СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ

  Відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури надано "Проект детального плану території земельної ділянки національного природного парку «Деснянсько-Старогутський» за межами с.Стара-Гута Середино-Будського району Сумської області". Розробник ФОП "Резніков С.В." Головний архітектор проекту Резніков С.В.

ПРОЕКТ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СМТ ЛИПОВА ДОЛИНА ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури надано "Проект внесення змін до генерального плану смт Липова Долина Липоводолинського району Сумської області поєднаний з детальним планом території окремих частин". Розробник ПП "Суми-Южана". Головний архітектор проекту Прокофьєва К.В.

ПРОЕКТ ОНОВЛЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ С. ВЕРХНЯ СИРОВАТКА СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури надано "Проект оновлення генерального плану с. Верхня Сироватка Сумського району Сумської області". Розробник ТОВ "СІАП" (Сумський інститут архітектурного проектування). Головний архітектор проекту Моісеєнко С.А.

ПІД КІНЕЦЬ 2016 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО КОМІТЕТУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПНОСТІ ІНВАЛІДІВ

16 грудня 2016 року в м. Суми відбулося чергове засідання обласного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при Сумській обласній державній адміністрації.