Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 701-870; 701-871; 701-872
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ДО УВАГИ ЗАМОВНИКІВ ТА РОЗРОБНИКІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ! ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

 

Просимо замовників та розробників містобудівної документації врахувати вимоги законодавства і не допускати порушень при розробці містобудівної документації.

 Відповідно до вимог частини другої статті 20 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, пункту 1.4. Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом  Мінрегіону від 16.11.2011 № 290 (із змінами), пункту 2.3. Типового положення про архітектурно-містобудівні ради, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 07.07.2011 року № 108, проекти містобудівної документації до їх затвердження розглядаються архітектурно-містобудівною радою.

ВІДБУЛОСЯ П'ЯТЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ В 2019 РОЦІ

 

25 червня 2019 року відбулося чергове (п'яте) засідання обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації. Членами ради розглянуто та надана оцінка проектним рішенням містобудівної документації, розробленої проектними організаціями.

1) Проекту «Генеральний план с. Чернацьке Середино-Будського району Сумської області». Проект схвалено та рекомендовано для подальшого його затвердження за умови внесення змін до містобудівної документації з урахуванням зауважень членів обласної архітектурно-містобудівної ради, отримання позитивного висновку від Управління культури Сумської обласної

25 ЧЕРВНЯ ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕСТИ П'ЯТЕ В 2019 РОЦІ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ

 

25 червня 2019 року відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації планується провести чергове (п'яте у 2019 році) засідання обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації. У порядок денний включено розгляд таких проектів:

1) Проект «Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 5920388700:01:001:5667) загальною площею 3,5 гектара в адміністративних межах Хухрянського старостинського округу Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області за межами населених пунктів для будівництва та обслуговування сільськогосподарських будівель та дворів».

Замовник: Охтирська районна державна адміністрація Сумської області.

Розробник: ТОВ «СІАП», місто Суми.

ПРОЕКТ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ З РОЗРОБЛЕННЯМ ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ С. СЛАВГОРОД КРАСНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури надано "Проект змін до генерального плану с. Славгород Краснопільського району Сумської області". Розробник ТОВ "Містопроект-С". Головний архітектор проекту Біленко О.І.

На даний час вже відбулися громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів при розробці проекту, на що є відповідний протокол від 24.06.2019.

 

ПРОЕКТ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА КОМПЛЕКСУ ЗІ ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА В М. СЕРЕДИНА-БУДА

 

Середино-Будська міська рада надала для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації проект "Детальний план території земельної ділянки для нового будівництва комплексу приймання, первинної обробки, зберігання та відвантаження зерна на території існуючого підприємства по вул. Індустріальна, 4 в м. Середина-Буда Середино-Будського району Сумської області". Розробник: ФО-П Глух В.П. Головний архітектор проекту Золотарьова М.П.

ПРОЕКТ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛА ЧЕРНАЦЬКЕ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ

 

Чернацька сільська рада Середино-Будського району надала для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації проект "Генеральний план с. Чернацьке Середино-Будського району Сумської області". Розробник ФО-П Глух В.П. Головний архітектор проекту Золотарьова М.П.

Триває процедура підготовки до проведення обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації.

Всі необхідні матеріали направлені на розгляд у структурні підрозділи та служби.